Юрий Багрин публикует статью
22 августа, 20:39
166
Рубрика: Практика
Анонс:
Мой комментарий на Фэйсбуке о важности учета "ценовой неопределенности" на рынке
при продаже недвижимости и покупке услуги риэлтора.

Що таке «Цінова невизначеність» і як вона впливає на кількість грошей в гаманці продавця при наймі ріелтора.

Більшість власників (та чимало ріелторів) не знають, що в природі торгівлі є така штука як «цінова невизначеність». Вона характерна навіть для простих і стандартних товарів(наприклад нафта,золото з конвєєру) і ще більша для нерухомості. Вона означає, що по-1-е, ніхто не знає яку ціну дасть ринок/покупці на момент продажу(наприклад через 4 тижня після запуска реклами), по-2-е, на ціну, яку готовий заплатити покупець впливає дуже багато факторів(від коливань курсу валют до новин і пліток політичних/економічних/крімінальних/будівельних… і психологіі довіри/симпатіі до господаря або ріелтора). В нерухомості США цінова невизначеність 10-12%, у нас – біля 20%. Це значить, що одна і та ж квартира може бути продана за Z у.е., або за (Z-10%)у.е, або за (Z+10%)у.е. (наприклад, одна й та сама квартира - від 45 000 до 55000у.е.). І кінцевий результат _дуже_ залежить від того ЩО і ЯК робить продавець. Причому - КОЖНОМУ етапі процеса продажу(інформування потенційних покупців про об"экт, розмова по телефону, показ об’єкту, переговори,торг…). Саме завдяки цієі ціновоі невизначеності робота кваліфікованого ріетора не тількі зменшує ризики помилок, економить час та нерви, але і після сплати комісіі кваліфікованому риелтору залишає в гаманці власника більше грошей, ніж при продажу самостійному, або з некваліфікованим агентом.

При цьому важливо нагадати: із всіх квартир, що є в рекламі за місяць у нас продаються тількі біля 2%(тобто тількі 2 із кожних 100!) і кваліфикований риелтор по-перше вирішує головну задачу – продати. А по друге – зробити це з отриманням від ринку найкращоі реальноі ціни.

Продавайте професійно.

Андрею CмирновуИвану Змейчуку и еще 1 пользователю это нравится
Надважливий пост Юрія Багріна про «цінову невизначеність» і яке вона займає місце у роботі ріелтора, що народився з коментаря у Фейсбуці.
23 августа, 07:55
нравится
Столько "воды" ....
24 августа, 22:23
нравится
Интересное мнение.
Еще более интересно прочитать что Вы напишите по этой важной пробоемме)
25 августа, 07:48
нравится
Улучшить сайт Соцсети